Obserwatorzy

środa, września 19

Coldplay, iPhone 5, 100 post, rozdanie

Pięknie się złożyło. 1oo post na moim blogu, Coldplay na scenie, i najnowysz iPhone 5.
Nawet nie wiem, kiedy zdążyłam napisać aż (albo tylko) tyle notek. Mam nadzieję, że chociaż w minimalnym stopniu są ciekawe. W związku z tym w najbliższym czasie (czyt. weekend ;d ) będzie rozdanie. Miałam zrobić już z setnym obserwatorem, ale jakoś zabrało mi czasu. Ale obiecuję zrobię to!
A w tym momencie na Warszawskim Stadionie Narodowym gra COLDPLAY! Koncert rozpoczął się dokładnie o 21;03. Okropnie żałuję, że nie pojechałam. Ale w niedalekiej przyszłości zamierzam być na ich koncercie. Teraz mega szczęślowi fani śpiewają sobie Viva la vida -_-  super! dlaczego nie mogę tam być?!
A na koniec wiadomość ze Stanów. Wyszedł najnowższy iPhone 5. Nie będę pisać o jakie danych technincznych bo zaraz zostanę zlinczowana za tak oklepany telefon jakim jest ajfon o.O W Polsce do kupienia będzie od 28 września. Natomiast w Stanach już od dzisiaj ustawiają się kolejki po nowe cacuszko. Ludzie zabrali ze sobą łóżka polowe, śpiwory, oraz krzesełka turystyczne. Firma Apple zapewnia im kawę, herbatę i ciastka.

2 komentarze:

  1. I żeby robić to wszystko dla telefonu...

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nowy ajfon bajerancki nie ma co. Jednak pozostanie tylko moim marzeniem :>
    Coldplay <3

    OdpowiedzUsuń

dziękuje za wszystkie pozytywne jak i negatywne komentarze, subiektywna krytyka mile widziana ;)