Obserwatorzy

wtorek, czerwca 12

Za 57min przestanę być hot 8nastką. Stanę się osobą, która będzie mieć dziewiętnaście lat. Czy to do czegoś zoobowiązuje? Szczerzę mówiąc chwilami nie czuję się na tyle lat. Wzięło mnie na rozkminianie własnego życia. Podliczenie plusów i minusów, co mi wyszło a co nie, czy mam się czym chwalić, czy aby jest się czego wstydzić. Od tamtego roku wiele się zmieniło. Dzisiaj mija rok, odkąd poznałam pewną osobę. Od tamego czasu wiele się zmieniło. Wiele dobrych rzeczy jak i tych złych. Chwil które warto zapamiętać i które wryły się w mojej pamięci, lecz takie o których powinnam dawno zapomnieć również miały miejsce. Zadaje sobie pytanie czy ja od tamtego roku sie zmieniłam, niestety nie mogę sobie odpowiedzieć na to pytanie, za dużo myśli przewija się w tym momencie przez moją głowę. Zastanawiam się czego nie zrobiłam a co sobie obiecałam. Jest parę rzeczy, ale większości dotrzymałam sobie obietnicy. Realizuje swój plan konsekwentnie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=TKyBOyP77N0

5 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego! :) Czasem potrzebuję zastanowić się głębiej nad swoim życiem, chociaż wielu rzeczy żałuje nie załamuję się :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 17, 19 i 21 to najlepszy okres w życiu:) Ja bardzo chciałąbym mieć znowu 19, albo chociaż 21 lat:) Ciesz się, bo to na prawdę super rok :))

  Przy okazji, jeśli masz ochotę, zapraszam Cię serdecznie na moje pierwsze rozdanie na blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem Ci, że to nie zobowiązuje absolutnie do niczego! :) Jako, że jesteś już dziewiętnastką od kliku dni to życzę Ci, żeby teraz Twoje życie stało się jeszcze lepsze niż było dotychczas ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. spóźnione sto lat:):)
  dziękuję za wizytę u mnie i również obserwuję:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki, fajnie że Ci się podobają. No więc tak: Zamoczyłam spodenki, wylałam na nogawki trochę duck'a (mało jak na początek) i roztarłam go starą szczoteczką do zębów. Czekałam aż wyschnie i poprawiałam. Lepszy efekt można uzyskać mieszkając w butelce trochę duck'a czy domestosu z wodą i spryskac atomizerem czy jak to tam się nazywa :) Ja niestety nie miałam jak zrobic tego drugiego sposobu :P

  OdpowiedzUsuń

dziękuje za wszystkie pozytywne jak i negatywne komentarze, subiektywna krytyka mile widziana ;)