Obserwatorzy

wtorek, sierpnia 14

(...) by przy zgaszeniu papierosa zgasło tez uczucie do Ciebie.

Na wesele wybrałam kolor lakieru nude a u stóp ciemny fiolet. Niestety nie mam jak narazie żadnych zdjęć z wesela, ale jeszcze dziś je chyba będę mieć. Ładną mamy jesień tego lata. Pogoda jest dobijająca. Mam mega doła. Właśnie zjadłam powiększony zestaw z McDonald'sa. Okropnie się z tego powodu czuję. Wszystko mnie wkurza. Wkurza mnie to, że większa połowa wakacji jest już za nami, a ja nie zrobiłam nic ciekawego. Niby wszystko jest na swoim miejscu, a mimo to brakuje mi takiego wewnętrznego spokoju który pozwoliłby mi po prostu odpocząć. Przychodzi moment, kiedy stajesz, zaciągasz ręczny w swoim życiu, bierzesz głęboki oddech i uważnie czytasz drogowskazy - kolejne kierunki, znaki, drogi, którymi możesz podążyć. a w głębi coś pęka, bo jedyne, co wydaje się na tą chwilę właściwe to cofnięcie się, ruszenie wstecz - do tych uśmiechów, do każdej z tych rozmów, do obietnic, które nie zostały dopełnione, do słów, do Jego głosu, dotyku, ciepła Jego oddechu. stoisz ze wspomnieniem zapewnień, że zasługujesz na kogoś lepszego, podczas kiedy serce wali jak oszalałe o żebra wygłaszając swoje racje z przypomnieniem, że On był wszystkim. Perfekcyjnie nauczyłam się udawać szczęśliwą. Nie radzę sobie, po prostu sobie nie radzę. Mam mega zaległości na blogu i wiecie co ? Mało mnie to obchodzi. Wybaczcie.


stojąc na ulicy, w deszczu z papierosem w ręku, zrozumiała, że miłość, nie istnieje. po czym ze sztuczny uśmiechem na twarzy weszła do monopolowego i poprosiła o chusteczki.
6 komentarzy:

 1. Śliczne kolory lakierów. Pogoda, owszem, okropna. Lubię w niej tylko to, że jest refleksyjna. Skłania do myślenia. Tobie życzę poprawy sytuacji, poradzisz sobie. Będzie dobrze. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. od jutra będzie już ładniejsza pogoda !:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć!Wraz z firmą Renee zorganizowaliśmy konkurs w którym jest do wygrania dowolna para butów Renee!:)Więcej na temat konkursu znajdziesz tutaj-http://www.vanessapieretti.blogspot.com/2012/08/reneepl.html
  Zapraszam serdecznie!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekamy na zdj. z wesela! ;)
  Mnie też to martwi, że wakacje się juz kończą a ja w sumie nic ciekawego nie zrobiłam! ;<

  OdpowiedzUsuń
 5. to o wakacjach jest rzeczywiscie wkurzajace :<

  OdpowiedzUsuń

dziękuje za wszystkie pozytywne jak i negatywne komentarze, subiektywna krytyka mile widziana ;)